Edona vjen me projektet t reja

Shko posht

Super Edona vjen me projektet t reja

Mesazh nga D3M1 prej Wed May 30, 2012 10:44 am

Edona vjen me projektet t reja  F.0530103433357_m
Ka kaluar ca koh prej se kngtarja Edona Llalloshi lansoi n
treg kngn dhe videoklipin e fudnit t quajtur, Fati dhe vuajtja, q u
mirprit mir nga publiku.
Mirpo, ajo nuk do t ndaloj me
kaq. Edona ka br t ditur se ka nisur punn edhe pr disa kng e
klipe t reja, t cilat do ti lansoj gjat periudhs s vers.

Jam n prgatitje t disa projekteve t reja, t cilat besoj se do
t plqehen nga publiku. Uroj q edhe kt sezon veror t kaloj sa m
mir me adhuruesit e mi, ka thn Edona pr Zri.

_________________
Edona vjen me projektet t reja  D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Edona vjen me projektet t reja  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Edona vjen me projektet t reja  Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi