Vendosni shėnime nė uebfaqe tė caktuara nė Chrome

Shko poshtė

Super Vendosni shėnime nė uebfaqe tė caktuara nė Chrome

Mesazh nga D3M1 prej Wed May 30, 2012 11:51 am

Shumė njerėz mund tė jenė ende duke
vendosur shėnime nė letra ngjitėse nė tavolinė apo ekranin e kompjuterit
sepse ėshtė mėnyra mė e mirė pėr tė mbajtur nė mend gjėrat.

Ato
janė gjithmonė pėrpara fytyrės dhe vėshtirė se mund tė mos pėrfillen.
Por ne kemi njė shtojcė pėr Chrome qė ua mundėson qė ta bėni tė njėjtėn
gjė, por jo me letra tė vėrteta ngjitėse, duke vendosur shėnime nė
uebfaqe tė caktuara.
Sapo ta keni instaluar shtojcėn PageStickies,
klikoni ikonėn nė shiritin e shfletuesit tuaj dhe zgjidhni ndonjėrin
nga pesė gjėrat me tė cilėn ngjyrė dėshironi ta shihni si tė ngjyrosur
paletėn ku e keni vendosur. Pastaj shtypni ēfarėdo qė dėshironi nė
shėnim dhe ruajeni atė.
Kurdo qė e vizitoni sėrish atė faqe tė
caktuar, ju do ta shihni atė shėnim tė vendosur nė atė faqe. Natyrisht,
derisa nuk e keni fshirė ju atė. Ju po ashtu keni mundėsi qė tė kapni
shėnime pėrreth dhe t’i vendosni kudo qė dėshironi nė uebfaqe. E metė e
kėsaj shtojce ėshtė qė ajo nuk funksionon nė disa uebfaqe. Ju mund ta
shkarkoni kėtė shtojcė duke klikuar KETU e cila lidhje ju dėrgon tek
faqja e kėsaj shtojce nė grumbullin e shtojcave tė shumta pėr Chrome.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi