Rita Ora, publikohen fotot e fmijris

Shko posht

Super Rita Ora, publikohen fotot e fmijris

Mesazh nga D3M1 prej Fri Jun 01, 2012 11:53 am


Duket se Rita Ora nuk ka psuar ndonj ndryshim t madh n imazh q
prej viteve t shkolls. Kto foto jan realizuar n kohn kur vajza e
lindur n Kosov dhe e rritur n Londr aspironte t ishte nj kngtare
dhe aktore ndrsa studionte n Sylvia Young Theatre
School.


_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi