Luca Tonit i vdes foshnja, krkon mirkuptim

Shko posht

Super Luca Tonit i vdes foshnja, krkon mirkuptim

Mesazh nga D3M1 prej Sat Jun 02, 2012 9:14 am


Futbollisti italian, Luca Toni, sht prekur nga nj tragjedi e rnd pas vdekjes s foshnjs s tij gjat lindjes. Toni,
q aktualisht po luan pr klubin arab Al Nasr dhe e dashura e tij,
Marta Cecchetto, ishin n pritje t fmijs s tyre t par, por n fakt
e gjitha u shndrrua n tragjedi pr futbollistin.

Ajo sht dashur t jet dita m e bukur n jetn ton, por u
shndrrua n ditn m t keqe. Foshnja jon u largua nga jeta pa e par
dritn me sy. Ne krkojm nga t gjith mirkuptim dhe heshtje prgjat
ksaj dhimbje t madhe q po kaloj un dhe familja ime dhe familja e
Martas, ka theksuar Toni.

35 vjeari, Luca Toni, i cili sht fitues i Kups s Bots n vitin 2006 me Italin, kaloi te klubi arab Al Nasr n janar.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi