Reagimi pasi dėgjon pėr herė tė parė (Video)

Shko poshtė

Super Reagimi pasi dėgjon pėr herė tė parė (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Sat Jun 02, 2012 9:17 am

Reagimi pasi dėgjon pėr herė tė parė (Video) F.0602105026842_m
Ky ėshtė momenti prekės i njė djali dy vjeē qė dėgjon zėrin e sė
ėmės pėr herė tė parė. Vogėlushit amerikan sapo i ėshtė vėnė njė
pajisje ndihmėse pėr tė dėgjuar dhe gėzimi i tij ėshtė i madh pas ēdo
tingulli qė dėgjon.
Djali, tė cilit njė grua nga pas kamerės i
drejtohet me emrin Cooper reagon me kėnaqėsi pasi e dėgjon tė ėmėn qė e
thėrret nė emėr.

Ai ngre duart lart duke qeshur me zhurmat pėrreth, e mė pas ndalet tė kuptojė botėn e re qė i hapet para.

Me njėrėn dorė qė e vė herė pas here te veshi ku i ėshtė vėnė pajisja, djali me hare vazhdon lojėn me blloqet plastike.

Njė ditė, ndoshta paksa mė vonė se bashkėmoshatarėt e tij, Cooper do
mund tė flasė dhe t’i tregojė botės si ėshtė tė dėgjosh pasi ke kaluar
dy vjet tė jetės nė heshtje tė plotė.

_________________
Reagimi pasi dėgjon pėr herė tė parė (Video) D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Reagimi pasi dėgjon pėr herė tė parė (Video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Reagimi pasi dėgjon pėr herė tė parė (Video) Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi