De Niro me doktoraturė nderi pa kryer as shkollėn e mesme!

Shko poshtė

Super De Niro me doktoraturė nderi pa kryer as shkollėn e mesme!

Mesazh nga D3M1 prej Sat Jun 02, 2012 9:20 am

De Niro me doktoraturė nderi pa kryer as shkollėn e mesme! F1_deniro-01-jpg1338624469
Aktori Robert De Niro kėtė javė ėshtė pajisur me doktoraturė nderi nga
Bates College nė Maine. Tė diplomuarve nė ceremoninė e dhėnies u tha se
ishte i kėnaqur me arritjet nė jetė, ndonėse nuk shkoi nė kolegj. "Nė
shumė mėnyra largimi nga shkolla nė tė vėrtetė ishte avantazh pėr mua.
Kam kursyer pothuajse 6 mijė dollarė, sepse nuk kam paguar shkollimin
dhe kostot e tjera tė studimit. Ndihem paksa budalla, sepse po tė pritja
deri tani qė tė mos shkoja nė kolegj do tė kurseja rreth njė ēerek
milioni dollarė, por nė fund gjithēka doli mirė – kam kursyer para dhe
mora njė diplomė," tha aktori, i cili nuk ka mbaruar shkollėn e mesme.

Doktoratura
e nderit iu dha edhe gazetares sė PBS dhe autores Gwen Ifill dhe
biologes molekulare nga Princetone, Bonnie Bassler, raporton Associated
Press.

Ndėrsa sė fundi aktori 68-vjeēar thuhet se do tė luajė nė
filmin e ri tė regjisorit francez, Luc Beson, me titull pune "Malavita",
nė tė cilin ai do tė luajė rolin e njė mafiozi amerikan tė pensionuar.

_________________
De Niro me doktoraturė nderi pa kryer as shkollėn e mesme! D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
De Niro me doktoraturė nderi pa kryer as shkollėn e mesme! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100De Niro me doktoraturė nderi pa kryer as shkollėn e mesme! Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi