Mc Kresha: Mitrovica, kurban i lirisė sė Kosovės

Shko poshtė

Super Mc Kresha: Mitrovica, kurban i lirisė sė Kosovės

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jun 04, 2012 2:05 pm

Mc Kresha: Mitrovica, kurban i lirisė sė Kosovės  F.0604150020321_m
Reperi Mc Kresha, i cili ėshtė me prejardhje nga qyteti i
Mitrovicės, ka folur pėr gjendjen kritike dhe konfliktet qė janė duke u
zhvilluar nė kėtė qytet tė veriut.
Mc Kresha mendon se Mitrovica ėshtė kurban i lirisė sė Kosovės.

“’Ne (Mitrovica) jemi kurban i lirisė sė Kosovės dhe shpresoj qė
qytet e tjera nuk do tė na harrojnė. Jemi si Ground Zero, ēka do qė tė
ndodh, ndodh tek ne. E kemi tė cenuar tė drejtėn e lėvizjes sė lirė,
ndėrsa serbėt e gėzojnė lirinė e lėvizjes”.

"Shpresoj qė proceset do tė pėrshpejtohen qė edhe shqiptarėt tė kenė
tė drejta tė barabarta”, ka thėnė reperi pėr mediat kosovare.

Sa i pėrket karrierės muzikore, Kresha s’ka tė ndalur.

“Sivjet jam duke punuar shumė projekte me PINT. Albumi im dhe i
Lyrical Son janė duke u finalizuar. Pothuajse ēdo muaj kemi punuar nga
njė videoklip”, ka shtuar reperi.

_________________
Mc Kresha: Mitrovica, kurban i lirisė sė Kosovės  D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Mc Kresha: Mitrovica, kurban i lirisė sė Kosovės  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Mc Kresha: Mitrovica, kurban i lirisė sė Kosovės  Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi