Fundi i Bots? Varianti i ri: N prill 2036!

Shko posht

Super Fundi i Bots? Varianti i ri: N prill 2036!

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jun 04, 2012 8:06 pm

Fundi i Bots? Varianti i ri: N prill 2036! Images2
undi i Bots, nuk do t jet n dhjetor t ktij viti, si u prfol
se kishin parashikuar fiset Maja. Por prilli i vitit 2036. Parashikim ky
n fakt, i cili gjithashtu figuron t jet br nga kto fise.
Ky zbulim figuron pas gjetjes s nj kalendari t ri t ktyre fiseve
t lashta, n Guatemal, i cili fakton se profecia famkeqe Apokalips
2012, q pretendonte se m 21 dhjetor do t shnohej fundi i t gjitha
kohrave, nuk qenka aspak e vrtet. Dhe se njerzit po tremben kot,
pasi fundi i vrtet i bots, do t vij 24 vjet m von

Ka qen Instituti Kombtar i Gjeofiziks dhe Vullkanologjis n Guatemal, q e ka konfirmuar nj fakt t till.

Nga ana e tij, drejtori i hulumtimit, Antonio Meloni, tha se
kalendari i ri i gjetur, e on momentin fatal nga 21 dhjetori i ktij
viti, n pranvern disi t largt t 2036-s.

Ather mund t ndodh nj ndryshim magnetik i Toks. Esht n fakt,
nj ngjarje normale dhe q sjell ndryshimin e poleve magnetike t
Veriut dhe Jugut. Vetm n 20 vitet e fundit, kan ndodhur 50 milion
ndryshime t tilla t fushs magnetike, tha ai, duke e larguar
gjithsesi, iden e nj apokalipsi.

_________________
Fundi i Bots? Varianti i ri: N prill 2036! D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Fundi i Bots? Varianti i ri: N prill 2036! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Fundi i Bots? Varianti i ri: N prill 2036! Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi