Sot arrin Firefox 13

Shko posht

Super Sot arrin Firefox 13

Mesazh nga D3M1 prej Tue Jun 05, 2012 8:34 pm


Versioni i ri i shfletuesit Mozilla, i cili duhet t paraqitet sot,
do t sjell kto risi: ​​faqe startuese t ridizajnuar dhe tabs, dhe
Reset opsioni pr Firefox e cila sht menduar t zgjidh problemet e
mdha me nj klik.

Version 13 do t prezantohet zyrtarisht sot (5 qershor), kur do t
jet n dispozicion si nj prmirsim pr shfrytzuesit ekzistues,
shkruan Software Crew .

Ndryshimi m i dukshm n Firefox 13 do t jet, Ndrfaqja e re e
prdoruesit n ballinn. Prdoruesit mund t krijojn edhe faqe
startuese sipas dshirs.

Tabs t reja jan si ata tek Chrome dhe Opera. fillim do t jen
bosh, por me kalimin e kohs do t ofrojn ikona me faqet m t
vizituara. Prdoruesit do t jen n gjendje t shtojn ose ti largojn t
njejtat.

Reset Option Firefox duhet t zgjidh problemet me nj klikim t miut
n rast se Firefox bllokohet, q tek versionet e mparshme shfletuesi
dinte shpesh t bllokohej.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi