Profecia nė internet, sonte fundi i Botės(VIDEO)

Shko poshtė

Super Profecia nė internet, sonte fundi i Botės(VIDEO)

Mesazh nga D3M1 prej Tue Jun 05, 2012 9:46 pm

Profecia nė internet, sonte fundi i Botės(VIDEO)
Fundi i Botės ėshtė tashmė shumė afėr, madje edhe mė afėr se sa thote parashikimi i profecisė Maja pėr 21 dhjetorin e vitit 2012. Nė ditėt e fundit nė faqe tė ndryshme nė internet, madje edhe nė tė pėrditshmen italiane “Corriere” ėshtė publikuar lajmi lidhur me atė qė po qarkullon nė faqe tė ndryshme interneti lidhur me paralajmėrimin se fundi i Botės mund tė vijė mesnatėn e sotme!

Mbėshtetėsit e kėsaj teorie argumentojnė se pėrshpejtimi shkaktohet nga kalimi Venusit mes Diellit dhe Tokės, qė ndodh mes datave 5 dhe 6 qershor. Njė ngjarje e tillė do tė mund tė pėrsėritet vetėm pas 105 viteve, nė vitin 2117. Teoria qė sonte mund tė jetė fundi i Botės ėshtė marrė me sportivitet nė mbarė Botėn pasi nė rrjete sociale kanė filluar batuta ironike dhe gallata ndaj personazheve tė ndryshme qė kanė publikuar nė Youtube mesazhe personale duke bėrė apele tė ndryshme dhe duke hedhur teori rreth fundit qe ndodh sonte. Parashikimet rreth fundit tė Botės kanė rezultuar gjithnjė false, duke i bėrė tė pabesueshme edhe ata qė cilėsohen si “profetė tė rinj” qė japin teori tė ndryshme rreth datės dhe mėnyrės sėsi ky fund do tė ndodhė.


_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi