Faqja e Komunės sė Vranjės "kėndon" shqip

Shko poshtė

Super Faqja e Komunės sė Vranjės "kėndon" shqip

Mesazh nga D3M1 prej Fri Jun 08, 2012 9:47 amHakerėt shqiptarė nuk ndalen. Grupi “Albanian Hackers Zone” sonte kanė hakuar faqen e komunės sė Vranjės (http://www.ursvranje.rs).

Siē deklarojnė pėr Portalin Albeu, qėllimi i “Albanian Hackers Zone” ėshtė t'i tėrheqin vėmendjen Serbisė dhe ti thonė "Harro Kosovėn".

Pos marrjes nėn kontroll tė kėsaj faqe, aty ėshtė vendosur edhe logoja e kėtij grupi hakerėsh si dhe kanė lėshuar kėngė patriotike.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi