Dafina: Krenar shko, e dua Ledrin

Shko posht

Super Dafina: Krenar shko, e dua Ledrin

Mesazh nga D3M1 prej Fri Jun 08, 2012 8:04 pm

Dafina Zeqiri ka zgjedhur edhe rrjetin social facebook ti thot ish t fejuarit t saj, Krenarit t largohet nga jeta e saj.
Ajo ka publikuar nj foto ku shkruan se Krenari ka zgjedhur dik tjetr n vend t Dafins dhe tani Dafina sht e lumtur me Ledrin.
Baby ti m ke pasur mua, por e ke zgjedhur tjetrn. Tani un jam e lumtur me jetn time, T lutem shko, mos rri, un t dua ty sepse ti m le mua. Shko shko t lutem sepse jam e lumtur me djalin tim me jetn time t re
Buzqeshja ime sht prov pr kt. Gjithmon do t dua Ledri ka shkruar Dafina.
Dafina: Krenar shko, e dua Ledrin 927

_________________
Dafina: Krenar shko, e dua Ledrin D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Dafina: Krenar shko, e dua Ledrin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dafina: Krenar shko, e dua Ledrin Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi