Rita Ora e tregon ... n sken

Shko posht

Super Rita Ora e tregon ... n sken

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jun 11, 2012 9:53 pm


Kngtarja shqiptare nga Kosova q jeton n Britani sht shfaqur mbrm n Manester shum e mbl.

Rita
kishte zgjedhur nj stil t mbl t veshjes dhe nj pall pantallona
t shkurtra te cilat i kane hyre pak si shume ne pjeset intime,
yllpress.com ju sjell fotot.
_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi