Kush ėshtė hakeri i estradės?

Shko poshtė

Super Kush ėshtė hakeri i estradės?

Mesazh nga D3M1 prej Thu Jun 14, 2012 10:25 am


Shpeshherė ėshtė raportuar nga mediat shqiptare pėr artistėt tė
cilėt janė ankuar se faqet e tyre nė Twitter dhe Facebook ishin hakuar,
ndėrsa Telegrafi ka zbuluar se kush qėndron prapa kėtyre akteve.
E
quan veten Demi Prince. Ai ėshtė njė i ri shqiptar, i cili pohon t’ua
ketė hakuar dhjetėra artistėve faqet e tyre tė fansave, shumica prej
tyre me mbi 100 mijė fansa.

“Rovena Stefa, Fjolla Morina, Dafina Zeqiri dhe shumė e shumė artistė
tė tjerė kanė qenė nė dorėn time. Qė tė gjithė mė janė lutur qė t’ua
kthej faqe dhe nė shumė raste kam pėrfituar materialisht”, ka theksuar
hakeri i quajtur Demi Prince.

Mė tej Demi Prince thotė se tani e tutje vazhdimisht do tė tregoj me
saktėsi se cilėt artistė do t’i hakojė dhe thotė se kėtė punė nuk e ka
problem, e bėn mė shumė pėr pasion dhe pėr pėrmirėsimin e sigurisė nė
nivel kombėtar, pasi thotė se armiqtė e shqiptarėve mezi presin tė
shohin dobėsi, sidomos te njerėzit e famshėm.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi