Shperthen serish mes Stresit e Noyzit Me arme (Video)

Shko posht

Super Shperthen serish mes Stresit e Noyzit Me arme (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Fri Jun 15, 2012 8:43 am

Shperthen serish mes Stresit e Noyzit Me arme (Video)  Ww
Ka
Shperthuer serish lufta mes Stresit dhe Noyzit.. Prej dissave lufta
eshte zhvendosur ne rruge ku Stresi duket qe eshte nje hap para pasi ka
postuar nje video ku tregon qe i ka mar armen dhe kapelen njerit prej
anetareve te OTR
njekohesisht
edhe krahu i djathte i Noyzit,Por nuk perfundon ktu pasi kjo pune duket
se ka shkuar me gjate teksa tregohen njolla gjaku dhe nje thike e
gjakosur plus arma dhe kapelja qe i jane marre Onzinos. Stresi ne video
tregon qe e ka edhe videon e Kasaphanes por nuk e ka publikuar ende.
Tashme duhet thene qe edhe njeher eshte rikthuer Stresi Vs Noyzi dhe
kesaj here duket qe gjerat jane marre tejet seriozisht

_________________
Shperthen serish mes Stresit e Noyzit Me arme (Video)  D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Shperthen serish mes Stresit e Noyzit Me arme (Video)  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Shperthen serish mes Stresit e Noyzit Me arme (Video)  Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi