Agron Llakaj do t largohet nga Milioneri?

Shko posht

Super Agron Llakaj do t largohet nga Milioneri?

Mesazh nga D3M1 prej Fri Jun 15, 2012 2:59 pm


Moderatori dhe humoristi i njohur Agron Llakaj pritet t mbyll
kto dit kontratn me televizionin Klan ku prej thuajse nj viti e
gjysm shfaqet n kuisin Kush do t bhet milioner.
Sipas
mediave shqiptare ai sht n prag t nnshkrimit t nj kontrate me
Vizion Plus, ndonse pr formatin e ri nuk jan br t ditur ende
detaje.

Lvizjet e Agron Llakajt jan gjithmon shum t komentuara n media,
ashtu si ndodhi edhe n rastin e largimit nga Top Channel dhe
shfaqja e popullarizuar ''Portokalli".

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi