Iphone 5 kulmi i Teknologjise se Telefonave Celulare (VIDEO)

Shko posht

Super Iphone 5 kulmi i Teknologjise se Telefonave Celulare (VIDEO)

Mesazh nga D3M1 prej Sat Jun 16, 2012 2:09 pm


Kjo video eshte realizuar nga nje 17 vjecar Amerikan i cili ven pak ne loje prodhuesit e gjigandit te Apple duke ju sugjeruar se si do te donte ai qe te ishte Iphone 5 Ai gjithashtu ju ka dhe prodhuesve te gjigantit Apple disa ide qe ai do te donte te kishte ne Iphone 5 si pershembull disa ide qe do te duheshi vendosur ne te ne lidhje me rrjetet sociale apo per kameran apo ekranin i cili eshte nje rrevulucion me vete .Ai mendon qe ekrani i ri i Iphone 5 duhet te ishte transparent ,gjithashtu edhe procesori te ishte pak me i madh.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi