Rita Ors i del gjoksi n sken

Shko posht

Super Rita Ors i del gjoksi n sken

Mesazh nga D3M1 prej Sun Jun 17, 2012 2:59 pm


Edhe Rita Ora si Madona tregon gjoksin n sken, por jo me qllim.

Ajo gjithmon e m shum sht n vmndjen e mediave botrore jo
vetm pr muzikn dhe performancat e saj, por dhe pr jetn private dhe
incidentet e ndryshme.

Kshtu, gjat mbrmjes s djeshme, Rita duhet t jet ndjer n
siklet, pasi ndrsa ka qen n nj koncert n Londr, gjoksi i saj ka
dal jasht./Indeksonline/


_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi