Rita Ora shklqen n plazh

Shko posht

Super Rita Ora shklqen n plazh

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jul 02, 2012 6:44 pm


Rita Ora vazhdon t shklqej dhe t jet n qendr t vmendjes
s mediave britanike, pasi dukja e saj n plazh ka befasuar t gjith.
Rita Ora mori pjes n festivalin veror n Ibiza, ku ajo u paraqit n sken me nj veshje t pa zakont.

Mediat britanike thon se Rita dukej seksi, por kan br shaka duke
thn se ajo ndoshta e ka sponsorizuar firmn e pasts s dhmbve,
Colgate, pasi sht dukur njjt sikurse past dhmbsh._________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi