Shkėndija flet pėr Valin, nuk komenton pėr VIP Shpija

Shko poshtė

Super Shkėndija flet pėr Valin, nuk komenton pėr VIP Shpija

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue Oct 02, 2012 6:57 pm

Shkėndija flet pėr Valin, nuk komenton pėr VIP Shpija   Shkendijemujaj350

Njė prej femrave mė seksi nė vendin tonė, Shkėndije Mujaj, nė njė intervistė ekskluzive pėr Telegrafin ka zbuluar sekretet e linjave tė saj trupore dhe foli mbi pjesėmarrjen e saj tė spekuluar nė VIP Shpija 3.
Shkėndija pėr Telegrafin bėri potencime sensacionale, duke e pėrmendur ēėshtjen VIP Shpija, pa e mohuar e as pohuar pjesėmarrjen e saj nė kėtė edicion tė reality shout.

Telegrafi ka mėsuar nga burimet e sigurta se Shėkndija do tė jetė pjesėmarrėse e VIP Shpija 3, gjė pėr tė cilėn bukuroshja ka refuzuar tė komentojė.

“Unė nė Vip Shpija 3? Nuk dua tė komentoj mbi kėtė, ėshtė njė ēėshtje qė pak po mė brengos pėr momentin”, ka theksuar ajo.

Ajo foli edhe pėr Vali Corleonen, i cili para pak kohėsh ka deklaruar publikisht se ka pasur marrėdhėnie intime me tė.

“Vali Corleone? S’e di, nuk mė pėrket mua tė komentoj diēka qė e thotė dikush qė ėshtė nė ndikim tė alkoolit dhe qė nuk din se ēfarė po flet”, u shpreh Shkėndija.

Ajo shtoi mė tutje se fiziku i saj ėshtė dhunti dhe se ajo nuk ka bėrė ndonjė intervenim nė trupin e saj.

“Krahasimet qė po bėhen nė lidhje me fizikun tim, Kim Kardashian dhe kėto gjėra, nuk e di se ēfarė tė shtoj, ėshtė ajo qė shihet...vetėm falėnderoj Zotin pėr kėtė dhuratė”, pėrfundoi Shkėndije Mujaj.

_________________
Shkėndija flet pėr Valin, nuk komenton pėr VIP Shpija   Unled1kqb
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
● E.D.W-M ●
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 30
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
Shkėndija flet pėr Valin, nuk komenton pėr VIP Shpija   Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Shkėndija flet pėr Valin, nuk komenton pėr VIP Shpija   Right_bar_bleue

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi