Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shkëndija flet për Valin, nuk komenton për VIP Shpija

Shko poshtë

Shkëndija flet për Valin, nuk komenton për VIP Shpija   Empty Shkëndija flet për Valin, nuk komenton për VIP Shpija

Mesazh nga ● E.D.W-M ● Tue Oct 02, 2012 6:57 pm

Shkëndija flet për Valin, nuk komenton për VIP Shpija   Shkendijemujaj350

Një prej femrave më seksi në vendin tonë, Shkëndije Mujaj, në një intervistë ekskluzive për Telegrafin ka zbuluar sekretet e linjave të saj trupore dhe foli mbi pjesëmarrjen e saj të spekuluar në VIP Shpija 3.
Shkëndija për Telegrafin bëri potencime sensacionale, duke e përmendur çështjen VIP Shpija, pa e mohuar e as pohuar pjesëmarrjen e saj në këtë edicion të reality shout.

Telegrafi ka mësuar nga burimet e sigurta se Shëkndija do të jetë pjesëmarrëse e VIP Shpija 3, gjë për të cilën bukuroshja ka refuzuar të komentojë.

“Unë në Vip Shpija 3? Nuk dua të komentoj mbi këtë, është një çështje që pak po më brengos për momentin”, ka theksuar ajo.

Ajo foli edhe për Vali Corleonen, i cili para pak kohësh ka deklaruar publikisht se ka pasur marrëdhënie intime me të.

“Vali Corleone? S’e di, nuk më përket mua të komentoj diçka që e thotë dikush që është në ndikim të alkoolit dhe që nuk din se çfarë po flet”, u shpreh Shkëndija.

Ajo shtoi më tutje se fiziku i saj është dhunti dhe se ajo nuk ka bërë ndonjë intervenim në trupin e saj.

“Krahasimet që po bëhen në lidhje me fizikun tim, Kim Kardashian dhe këto gjëra, nuk e di se çfarë të shtoj, është ajo që shihet...vetëm falënderoj Zotin për këtë dhuratë”, përfundoi Shkëndije Mujaj.
● E.D.W-M ●
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 34
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
Shkëndija flet për Valin, nuk komenton për VIP Shpija   Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Shkëndija flet për Valin, nuk komenton për VIP Shpija   Right_bar_bleue

Registration date : 04/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi