Shatrvani q kushtoi 170 milion euro (Foto)

Shko posht

Super Shatrvani q kushtoi 170 milion euro (Foto)

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue Oct 02, 2012 8:26 pm
Shatrvani sht i gjat 275 metra, ndrsa uji arrin lartsi deri n 73 metra.

Pr ta zbukuruar edhe m shum atmosfern, ata krahas efekteve speciale t dritave e kan prfshir edhe muzikn tradicionale arabe dhe muzikn pop ndrkombtare._________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi