Protestat pėr Limajn ndėrprenė ceremoninė e inaugurimit tė Autostradės

Shko poshtė

Super Protestat pėr Limajn ndėrprenė ceremoninė e inaugurimit tė Autostradės

Mesazh nga Zyma prej Tue Nov 27, 2012 5:02 pm


Protesta e ish bashkėluftėtarėve tė Fatmir Limajt nė autostradėn “Ibrahim Rugova” ka eskaluar. Protestuesit kanė shkatėrruar tė gjitha pajisjet teknike nė skenėn e ndėrtuar pėr ceremoninė e lėshimit nė funksion tė 60 km tė radhės tė kėsaj autostrade, raporton KTV.

Protestuesit kan qėndruar nė binė dhe kan kerkuar lirimin e menjėhershėm tė Fatmir Limajt. Ata po dėshirojnė pranin e Limajt nė kėtė pėrurim.Njėsia Speciale e Policisė sė Kosovės kan vėzhguar situatėn por nuk ka ndėrhyrė.

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 35
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi