Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hakeret shqiptarë e festojnë ndryshe 100-vjetorin

Shko poshtë

Hakeret shqiptarë e festojnë ndryshe 100-vjetorin Empty Hakeret shqiptarë e festojnë ndryshe 100-vjetorin

Mesazh nga D3M1 Wed Nov 28, 2012 10:56 am

Hakeret shqiptarë e festojnë ndryshe 100-vjetorin Hakerat1
Grupi i Hakerve Ethnic Albanian Hackers ka Sulmuar webfaqen Instituti Kombëtar i Statistikave ne Republiken e Serbisë. Nëse do të klikoni në sajtin e ketij institucioni http://webrzs.stat.gov.rs/axd/index.html do të shikoni porositë që ky grup i lë serbëve me rastin e 100-vjetorit.



" Festa e Flamurit, Urime 100 vite shtet SHQIPTAR!
Bëhen plot 100 vite nga casti i shumpritur, momenti dhe akti i lumtur dhe i paharruar kur në Vlorën tonë heroike, mbas pesë shekujsh robërie, plaku i mençur i kombit tonë, Heroi i popullit shqiptar, Ismail Qemali, shpalli pavarësinë e Shqipërisë, e ngriti të lirë e krenar flamurin e shenjtë të shqiptarëve. Kjo ditëmadhe na gjen ne shqiptarëve më të lirë, më të bashkuar e më të gëzuar se çdo herë tjetër. etj", lexohet në brendesi të faqes.
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 35
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Hakeret shqiptarë e festojnë ndryshe 100-vjetorin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hakeret shqiptarë e festojnë ndryshe 100-vjetorin Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi