Mihrija, duet me t birin

Shko posht

Super Mihrija, duet me t birin

Mesazh nga Zyma prej Sun Dec 30, 2012 8:59 am

Kngtarja Mihrije Braha, n kt fundvit ka realizuar nj bashkpunim shum t veant.

Pas duetit t publikuar koht e fundit me kngtarin Labinot Rexha, nj kng shum ritmike me titull Inati, Mihrija ka realizuar duet me t birin, Platorin.
Autor t kngs s titulluar ''Fama" jan ifti Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku, ndrsa orkestrimi sht realizuar nga eki.

Bhet e ditur se "Fama'' do t shoqerohet edhe me videoklip, xhirimet e t cilit pritet t fillojn s shpejti_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
Zyma
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 35
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi