Kate Upton femra m seksi, Rita e 13-ta (Foto)

Shko posht

Super Kate Upton femra m seksi, Rita e 13-ta (Foto)

Mesazh nga D3M1 prej Sun Dec 30, 2012 10:45 am


Kate Upton sht shpallur me plot merit femra m seksi e vitit 2012 nga revista prestigjioze amerikane GQ.Lista
e publikuar pak dit para fillimit t vitit t ri nuk ka ln shum
njerz t befasuar, pasi bukuroshja 19 vjeare e cila ka mahnitur botn
spikat me fotot e saj t jashtzakonshme.

Rita Ora ka zn vend po ashtu n
listn e GQ. Bukuroshja bjonde ndoshta nuk ka mundur t jet m e mira
n bot, por ka arritur t mposht emra si Lara Stone dhe modele tjera
nga Victorias Secret.

Rihanna zuri pozitn e dyt n kt
list fal linjave t saj perfide trupore, ndrsa n vendin e tret
gjendet Jennifer Aniston.

Se nse Kate Upton e meriton t
shpallet femra m seksi n bot, shikoni fotot m posht dhe jepni
vlersimin tuaj n hapsirn pr komente..._________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi