Ivanoviq: Brengos dalja e serbėve nė zgjedhje

Shko poshtė

Super Ivanoviq: Brengos dalja e serbėve nė zgjedhje

Mesazh nga GentleMan prej Sat Nov 21, 2009 1:53 am

Sekretari shtetėror nė ministrinė e Serbisė pėr Kosovėn, Oliver
Ivanoviq, ka deklaruar se dalja e serbėve nė zgjedhjet lokale ėshtė
tregues se qeveria e Serbisė duhet tė analizoj dhe eventualisht tė
rishqyrtoj politikėn qė e zhvillon ndaj Kosovės.
“Fakti qė
serbėt kanė vendosur tė dėgjojnė dhe t’u besojnė Prishtinės dhe
pėrfaqėsuesve tė bashkėsisė ndėrkombėtare, vendet e tė cilėve kanė
njohur pavarėsinė e Kosovės, ėshtė njė moment qė duhet tė na brengos
dhe na ēon drejtė njė analize serioze”, ka thėnė Ivanoviq.

Ai ka vėnė nė pah se ėshtė e rrezikshme qė nė Graēanicė kanė votuar 23
pėr qind e serbėve, sepse “dalja e tyre nė vendvotime tregon se
prestigji i qeverisė sė Serbisė nuk ėshtė i mjaftueshėm”

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi