Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mbetet shtatzn gjat shtatznis

Shko posht

Super Mbetet shtatzn gjat shtatznis

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 03, 2011 5:32 pm

Mbetet shtatzn gjat shtatznis 02julia_0207112211_1


Pas shrimit trevjear pr sterilitetin dhe tentimeve t panumrta pr t mbetur shtatzn, Julia Growenberg (33) nga Fort Smith n Arkansas ka mbetur shtatzn dy her brenda dy javsh dhe ka lindur njkohsisht dy foshnja jo binjake. Nj fenomen i till, i cili me fjalorin shndetsor quhet superfertilizim, e q prfshin grat shtatzna q ngelin prsri shtatzna, deri m tash sht regjistruar vetm n 11 raste n mbar botn.
Edhe pse kan pasur dshir t madhe t ken fmij, ifti Growenberg thot se n fillim kan qen t friksuar nga lajmi. As mjekt me shum prvoj nuk kan arritur t thon se far sht duke ndodhur, ka thn ajo. Se rasti ishte vrtet i uditshm, sht dshmuar vetm nprmjet ultratingullit, kur mjekt konstatuan se ajo n vend t nj, sa kishte n fillim, tash bart dy fryte n barkun e saj. E pas nnt muajsh nga shtatznsia e par, Julia ka sjell n jet vajzn Gilian dhe vllan e saj dy jav m t vogl Hadson.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Mbetet shtatzn gjat shtatznis Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Mbetet shtatzn gjat shtatznis Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi