Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa her ndrron gruan, goditet nga rrufeja (Video)

Shko posht

Super Sa her ndrron gruan, goditet nga rrufeja (Video)

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 04, 2011 5:32 am

Sa her ndrron gruan, goditet nga rrufeja (Video) 03-goditjet_0307112128_1

Melvin Roberts (58 vje) sht goditur nga rrufeja derisa po prpiqej t mbulonte makinn e kositjes s barit n kopshtin e shtpis n Seneca t Karolins s Jugut. Burri i cili kishte humbur ndjenjat u gjet nga komshit.
Melvin tha se vitet e fundit sht goditur pes her nga rrufeja, hern e fundit n vitin 2007, n nj koh me diell. Isha duke kontrolluar zogjt e pulave dhe ishte koh me diell. M pas u zgjova plot gjak dhe t djegura, isha konfuz, ndrsa zogjt ishin t gjith t shtrir me kmbt nga qielli, u shpreh ai.
Ky burr rrfeu pr televizionin amerikan se dashurit e tij kan ecur paralelisht me incidentet n t cilat sht goditur nga rrufeja, ndrsa situata do t ndryshoj.
Kam qen i martuar pes her dhe po kaq her me ka goditur rrufeja. Bashkshortja e tanishme me thot se kjo sht e gjashta her q m godet rrufeja. Por, nuk e kam ndrmend t l gruan ksaj radhe.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Sa her ndrron gruan, goditet nga rrufeja (Video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sa her ndrron gruan, goditet nga rrufeja (Video) Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi