Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kinezja shptoi vajzn q ra nga kati i dhjet (video)

Shko posht

Super Kinezja shptoi vajzn q ra nga kati i dhjet (video)

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 04, 2011 12:35 pm

Kinezja shptoi vajzn q ra nga kati i dhjet (video) 04-vajza_0407111135_1


Wu Yupingun (31) televizioni kinez po e trajton si nj heroin t veten, meq fal trimris, e gjakftohtsis dhe shpejtsis s saj ka shptuar jetn e nj vajze dyvjeare, Niu Niu, q ishte ln e vetme n shtpi, dhe kishte rn nga dritarja e apartamentit n katin e dhjet t qyteti Hangiu, kryeqyteti i krahins lindore Ge Giang.

Kur pa fmijn q po zvarritej n kornizn e dritares n katin e dhjet, zonja Wuu me shpejtsi rrufeje, pasi hodhi kpuct me take t larta, vrapoi drejt ndrtess dhe arriti me koh q ta pres me duar voglushen q ra me shpejtsi t madhe. Nga rnia e fuqishme Wu, edhe vet nn e nj fmije shtatmuajsh, humbi vetdijen dhe theu dorn, kurse voglushja Niu Niu prfundoi n bar, me lndime t brendshme dhe gjakderdhje, por sht m e rndsishmja e gjall.

Momentalisht q t dyjat po mjekohen n spitalin e qytetit Fu Yang, drejtori i t cilit pohon se Wu manifestoi trimri t madhe dhe rrezikoi jetn, meq ka mundur t vdes ose t mbetet prgjithmon e paralizuar sikur fmija q e kapi me aq mjeshtri ti binte n shpin ose n kok.

Ajo thot se n asnj moment nuk i kishte shkuar mendja pr jetn e vet, dhe se dshiron q vetm Niu Niu t jet mir.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Kinezja shptoi vajzn q ra nga kati i dhjet (video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kinezja shptoi vajzn q ra nga kati i dhjet (video) Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi