Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Themelohet partia kundėr Power Pointit

Shko poshtė

Super Themelohet partia kundėr Power Pointit

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jul 04, 2011 9:19 pm

Themelohet partia kundėr Power Pointit F.0704150847209_m
Nė Zurich tė Zvicrės tė hėnėn ėshtė themeluar Partia Anti Power Point anėtarėt e sė cilės pėrpiqen tė alarmojnė pėr pasojat qė ka pėrdorimi i Power Pointin, shkruan Presseportal.
Themeluesit besojnė se pėrfaqėsojnė rreth 250 milionė njerėz nė mbarė botėn tė cilėt ēdo ditė duhet tė shikojnė dhe dėgjojnė prezantimet e mėrzitshme nė PowerPoint. Ata kanė llogaritur se kėto prezantime paraqesin vetėm humbje kohe dhe humbje me rreth 350 miliardė euro nė vit nė nivel global. Ata thonė se dėrrasa e zezė e thjeshtė e njė shkolle jep rezultate mė tė mira.

ta dėshirojnė tė zvogėlohet pėrdorimi i PowerPointit dhe tė zvogėlohet prezantimi i mėrzitshėm tė cilat shefat dhe profesorėt i shpalosin para punėtorėve ose studentėve tė tyre. “Dėshirojmė tė bėhemi forca e katėrt politike nė Zvicėr. Sa mė shumė qė do tė bėhemi aq mė shumė do tė flasim pėr problemin dhe do tė veprojmė mė mirė”, tha themeluesi i partisė Matthias Poehm.

_________________
Themelohet partia kundėr Power Pointit D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Themelohet partia kundėr Power Pointit Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Themelohet partia kundėr Power Pointit Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi