Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kritikon restorantin, arrestohet.

Shko posht

Super Kritikon restorantin, arrestohet.

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 05, 2011 6:54 am

Kritikon restorantin, arrestohet. Ushqim-tajvan

Nse do t vizitoni ndonjher Tajvanin, mos provoni t kritikoni ushqimin q do t provoni atje.

Duket se t publikosh komente negative mbi kuzhinn tradicionale t ktij vendi ngjall zemrimin e autoriteteve dhe kjo gj i ka ndodhur nj gruaje e cila ka shkruar n blogun e saj kritika pr pjatn e provuar n nj restorant.Menjher restoranti e ka paditur gruan pr shpifje. Kjo ngjarje ka ndodhur n vitin 2008. Tre vjet m von, Gjykata e Lart e Taipeit i ka dhn t drejt restorantit duke e konsideruar komentin si t ekzagjeruar dhe aspak objektiv. Tajvanezja Lui Ying tashm duhet t bj 1 muaj burg dhe t paguaj nj gjob prej 7 mij dollarsh sepse e ka konsideruar nj pjat t restorantit si shum t kripur.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Kritikon restorantin, arrestohet. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kritikon restorantin, arrestohet. Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi