Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manekinet ruse rrihen n pist (video)

Shko posht

Super Manekinet ruse rrihen n pist (video)

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 06, 2011 10:38 am

Manekinet ruse rrihen n pist (video) 06-manek_0607111157_1

Edhe pse t bukura n veshje verore, manekinet ruse u rrahn n pistn e mods n nj qendr tregtare. Ceremonia n qytetin Voronezh, n t ciln duhej t paraqiteshin kreacionet e reja, q mund t bliheshin n qendrn tregtare, u ndrpre befas, kur nj nga vajzat goditi me brryl kolegen, dhe kjo vendosi ti revanshohet.

M pas u prfshin edhe manekinet e tjera, qetsuar gjakrat dhe shou vazhdoi sikur t mos ndodhte asgj.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Manekinet ruse rrihen n pist (video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Manekinet ruse rrihen n pist (video) Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Manekinet ruse rrihen n pist (video)

Mesazh nga Binna prej Wed Jul 06, 2011 4:20 pm

Ja pasen pas inati njera tjetres ahahaha
Binna
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 23
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
Manekinet ruse rrihen n pist (video) Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Manekinet ruse rrihen n pist (video) Right_bar_bleue

Registration date : 23/05/2011

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi