Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pr tu zgjedhur miss humb 50 kilogram

Shko posht

Super Pr tu zgjedhur miss humb 50 kilogram

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 06, 2011 2:16 pm

Pr tu zgjedhur miss humb 50 kilogram 06-misi-1_0607111600_1

Bree Boyce sht vajza q fitoi pak dit n par mimin kryesor n konkursin e bukuris n Karolinn e Jugut. Bukuroshja 22-vjeare ka befasuar jurin me fizikun e saj dhe me buzqeshjen magjepsse.Por, mediet kan zbuluar fakte edhe m interesante sesa fitorja e kurors s bukuris. Boyce n adoleshenc nuk ka qen mbi pesh dhe pamja e saj ishte shum larg t qenit nj miss apo model, transmeton NOA.

Pr t marr pjes n konkursin e bukuris, 22-vjearja sht dashur t heq 50 kilogram nga pesha e saj. N intervistn e dhn pr mediet, ajo flet pr jetn gjat adoleshencs dhe at far i sht dashur t bj pr t qen elegante dhe pr t fituar m pas nj konkurs bukurie.

Pr tu zgjedhur miss humb 50 kilogram 06-misi-2_0607111558_1

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Pr tu zgjedhur miss humb 50 kilogram Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Pr tu zgjedhur miss humb 50 kilogram Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi