Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nusja mungon n dasm, ishte e dehur

Shko posht

Super Nusja mungon n dasm, ishte e dehur

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 07, 2011 3:54 pm

Nusja mungon n dasm, ishte e dehur 07-nusja_0707111516_1

Siobhan Watson gjithmon kishte ndrruar se si do t ishte dita e saj e martess, por nj dit para dits s madhe ajo ka shkatrruar gjithka me nj fest beqarie q doli jasht kontrollit.

24-vjearja nuk sht paraqitur n kish, sepse kishte pir aq shum sa sht zgjuar n nj hotel vetm rreth mesdits, n nj koh q n mngjes duhej t ishte n altar.

Ndihesha shum keq kur u zgjova dhe kisha t vjella. Kur pash orn ishte 13.30 dhe kuptova q kisha humbur dasmn, shprehet vajza angleze, transmeton TCH.

Familja ime kishte harxhuar rreth 15 mij euro at dit dhe un mungova. N prgjithsi pi vetm nj got shampanj pr Krishtlindje ose kur kam ditlindjen, por nuk e di se far ndodhi at dit. Duhet t kisha kontrolluar veten. M vjen keq q lash Aronin t m priste n altar, shton Siobhan.

Meq ra fjala tek Aron, djali menjher ka prfunduar marrdhnien me at q duhej t ishte nusja e tij.

Un jam ende e dashuruar me t, por ai tashm nuk m flet m. Ndihet i turpruar dhe nuk arrin t m fal at q bra, prfundon Siobhan Watson.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Nusja mungon n dasm, ishte e dehur Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nusja mungon n dasm, ishte e dehur Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi