Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vetvritet 12 vjearja pr ti dhuruar organet familjes

Shko posht

Super Vetvritet 12 vjearja pr ti dhuruar organet familjes

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 08, 2011 2:58 pm

Vetvritet 12 vjearja pr ti dhuruar organet familjes 08vetv_0807111252_1


Indi - Nj 12 vjeare i dha fund jets n tentativn pr ti dhuruar organet babait dhe vllait t saj. Por fatkeqsisht trupi i saj u dogj para se t zbulohej letra e vetvrasjes me dshirat e saj t fundit.

Vajza e vogl kishte arritur n konkluzion se vetvrasja ishte e vetmja mnyr pr t ndihmuar familjen e saj t varfr. Familja nuk mundej t prballonte shpenzimet e nj syri pr baban pr ti shptuar shikimin dhe nj veshke pr vllan q ti shptonte jetn.

Mumpy Sarkar vrau veten n dat 27 qershor, por akti i saj nuk mundi ta ndihmonte familjen duke qen se letra u zbulua tepr von.

Sipas letrs vajza i kishte krkuar edhe motrs t bashkohej me t n planin e vetvrasjes, por ajo i kishte qeshur n fytyr dhe ishte nisur pr n shkoll. M pas ajo piu nj pesticid dhe i dha fund jets, me shpresn se vdekja e saj do t shrbente pr t ndihmuar familjen fatkeqe.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Vetvritet 12 vjearja pr ti dhuruar organet familjes Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vetvritet 12 vjearja pr ti dhuruar organet familjes Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi