Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Formohet kafka e plot e bishs s ujit

Shko posht

Super Formohet kafka e plot e bishs s ujit

Mesazh nga D3M1 prej Fri Jul 08, 2011 9:43 pm

Formohet kafka e plot e bishs s ujit F.0708114112317_210
Pr her t par, restauruesit kan arritur t formojn 95% t kafks s kafshs m t rrezikshme q ka ekzistuar ndonjher n tok, Pilosaurit.
Bhet fjal pr t ashtquajturin bisha e ujit, nj predator q ka jetur 155 milion vjet m par, dhe q konsiderohet si m i madhi dhe m i egri nga t gjitha speciet q ka njohur ky planet.
Formohet kafka e plot e bishs s ujit Pilosaur%20(1)(1)
Grumbullimi i fosileve t kafks s ktij Pilosauri n brigjet e Dorset n Britanin e Madhe, ka zgjatur prej vitit 2003 deri n vitin 2008, ndrsa bashkimi i pjesve pr 18 muaj.
Formohet kafka e plot e bishs s ujit Gal_jurassic_01(1)
Kjo sht hera e par q kafka e tij shfaqet e ndrtuar pr publikun.

_________________
Formohet kafka e plot e bishs s ujit D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Formohet kafka e plot e bishs s ujit Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Formohet kafka e plot e bishs s ujit Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi