Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuna dhe Dafina në Baba Stars?

Shko poshtë

Tuna dhe Dafina në Baba Stars? Empty Tuna dhe Dafina në Baba Stars?

Mesazh nga Nora Sun Jul 10, 2011 2:54 pm

Tuna dhe Dafina në Baba Stars? F.0710155152343_m

Mediat kosovare, të shkruara dhe elektronike besojnë se dy këngëtaret super seksi, Tuna dhe Dafina Zeqiri, do të bëhen pjesë e ‘labelit’ të ri-ideuar të Getit, Baba Stars.
Mendohet se Tuna dhe Dafina Zeqiri do të jenë pjesa e bukur e Baba Stars në të ardhmen, pasi idetë dhe bashkëpunimet nga e kaluara kanë ndikuar që të vijë deri të ky bashkim.

Për më shumë, pritet të ndizen edhe spekulime tjera mbi jetën private të Tunës dhe Ledrit. Tuna në një intervistë një ditë më parë sqaroi arsyet e ndarjes nga Rilind Reka dhe pasi qëndroi së bashku me ish-të dashurin e saj, Ledri Vulën në Antalia, tani ky bashkim i Tunës me Baba Stars, ku bën pjesë dhe Ledri mund të duket mjaft i dyshimtë.

Sidoqoftë, bosi i ‘labelit’ Baba Stars, Geti, ka mohuar këto spekulime duke shkruar në profilin e tij në Facebook: “Hoho, hajde gazetat hajde me kon po bëj bashkëpunim fill me ata hi në Baba Stars aa...asnjëherë Baba Stars mbetet e njëjta s’ka femra njëherë për njëherë. Respekt”.

Nuk dihet vërtetësia e kësaj deklarate, mirëpo një gjë është e sigurt – Dafina Zeqiri në albumin e ri pritet ta ketë një bashkëpunim me Baba Stars, apo më mirë thënë me GhettoGeasyn (Getin).
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Tuna dhe Dafina në Baba Stars? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Tuna dhe Dafina në Baba Stars? Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi