Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elvana, këngëtarja më seksi ndër shqiptaret

Shko poshtë

Elvana, këngëtarja më seksi ndër shqiptaret Empty Elvana, këngëtarja më seksi ndër shqiptaret

Mesazh nga Nora Mon Jul 11, 2011 6:42 am

Elvana, këngëtarja më seksi ndër shqiptaret 10-elvi-1_1007112203_1

Ka pasur një klasifikim së fundmi për sa i takon personazheve VIP, femra të skenës shqiptare, por edhe të asaj kosovare. Gjithçka është zhvilluar në internet, aty ku të gjithë fansat bëhen bashkë në profilin e tyre të preferuar për VIP-at në Facebook dhe ndjekin hap pas hapi zhvillimet më të fundit rreth tyre.

Në bazë të votave dhe preferencave të shumë e shumë fansave, është arritur në përfundimin e një renditje e cila servon emrat e 15 femrave më të bukura dhe seksi të skenës. “Bluetooth” e ka publikuar listën nga vendi i parë deri te ai i fundit: Elvana Gjata, Genta Ismajli, Dafina Zeqiri, Leonora Jakupi, Altuna Sejdi, Zajmina Vasjari, Argjentina Ramosaj, Nora Istrefi, Adelina Tahiri, Adelina Berisha, Dafina Rexhepi, Anxhelina Hadërxhonaj, Çiljeta Xhilaga, Zanfina Ismajli dhe Vesa Luma.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Elvana, këngëtarja më seksi ndër shqiptaret Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Elvana, këngëtarja më seksi ndër shqiptaret Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi