Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hulumtohet rasti intrigues i UFO-ve (Video)

Shko posht

Super Hulumtohet rasti intrigues i UFO-ve (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Tue Jul 12, 2011 9:21 pm

Hulumtohet rasti intrigues i UFO-ve (Video) F.0712160617250_m
Antonio Urzi sht njeriu i cili n dhjet vitet e fundit ka arritur t xhiroj mbi 1700 objekte t paidentifikuara fluturuese t njohura si UFO, prfshir edhe pjata fluturuese, sfera ndriuese dhe objekte t tjera. Ky rast interesant m n fund sht hetuar, ndrsa pr kto hulumtime sht punuar edhe nj film dokumentar.
Shumica e xhirimeve jan br nga nnkulmi i Antonios n t cilin rregullisht paraqiten fluturaket dhe objektet tjera t pazakonta t cilat ai i xhiron me kujdes.

Pr shkak t xhirimeve t tij qielli mbi Milano duket edhe m i ngarkuar, ndrsa hetimet jan ndihmuar shum fal xhirimeve me kualitet shum t lart.

Pasi gjat tr historis nuk jan grumbulluar aq shum materiale intriguese nga i njjti burim dhe n t njjtin vend, shtrohet pyetja se far n t vrtet jan ato objekte fluturuese dhe nse vrtet njri ndr rastet m interesante t dokumentimit t UFO-ve ndoshta sht nj mashtrim i radhs?

Me kto pyetje merret edhe filmi dokumentar me titull Rasti Urzi: Misteret e UFO-ve mbi qiellin e Italis, ndrsa ne ua sjellim nj pjes t shkurt t filmit i cili zgjat rreth nj or:

_________________
Hulumtohet rasti intrigues i UFO-ve (Video) D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Hulumtohet rasti intrigues i UFO-ve (Video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hulumtohet rasti intrigues i UFO-ve (Video) Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi