Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajnin e bri skllav seksi

Shko posht

Super Hajnin e bri skllav seksi

Mesazh nga D3M1 prej Wed Jul 13, 2011 8:49 am

Hajnin e bri skllav seksi F.0713094125701_m
Rusi i cili u prpoq ta plakiste nj sallon ondulimi u b viktim e nj parukiereje e cila e nokautoi, e zhveshi lakuriq e lidhi dhe tri dit rresht e shfrytzoi si skllav seksi.
Viktor Jasinski (32 vjear) hyri n sallonin e ondulimit n Meschchovski n Rusi me qllim q ta plakiste.
Por pr fatkeqsin e tij, plani shkoi gabimisht. Kur krkoi t gjitha parat nga parukierja, ia pa sherrin.

Parukierja 27 vjeare Olga Zajac, e cila ka shiritin e zi n karate, nokautoi me nj goditje dhe m pas Jasinski u alivanos n dysheme. Pasi e lidhi me kabllon e tharsit t flokve, e drgoi me nj dhom tjetr dhe e zhveshi lakuriq. Pr ta dnuar, e shfrytzoi tri dit si skllav seksi. Pas ksaj e liroi dhe e i tha q ti zhdukej para syve.

Victor s pari shkoi n spital pr tu kontrolluar pas dhimbjeve q ndiente n organet gjenitale, e m pas shkoi n polici dhe raportoi se ishte mbajtur peng n nj sallon ondulimi dhe ishte lidhur pr radiator, duke e shfrytzuar si skllav vetm pr marrdhnie seksuale. Ai i rrfeu policis se tri dit rresht kishte ngrn vetm Viagra.

Ai sht i poshtr. Kemi br dashuri disa her. Ia bleva nj pal pantallona t rinj ia dhash 1000 rubla kur u largua, i tha Olga policis. Pas ktij rasti policia arrestoi t dy personat.
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Hajnin e bri skllav seksi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hajnin e bri skllav seksi Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi