Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjarpri me dy koka hit n Ukrain (Video)

Shko posht

Super Gjarpri me dy koka hit n Ukrain (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Fri Jul 15, 2011 9:25 am

Gjarpri me dy koka hit n Ukrain (Video) F.0715112003994_m
Gjarpri me dy koka n kopshtin zoologjik Skazk t Ukrains sht kafsha m e vizituar, e q nuk sht edhe pr tu habitur pasi ka dy koka.
Secila kok ushqehet n koh t ndryshme dhe reagon ndryshe ndaj ambientit. Njra kok e gjarprit me dy koka megjithat sht dominuese.

Njra kok duhet izoluar derisa tjetra ushqehet pr t mos nxitur ndonj grindje, tha roja kryesore e gjarprit, Dmytro Tkachov.

_________________
Gjarpri me dy koka hit n Ukrain (Video) D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Gjarpri me dy koka hit n Ukrain (Video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gjarpri me dy koka hit n Ukrain (Video) Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi