Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjashtvjearja Eden Wood u shpall 300 her Miss (Video)

Shko posht

Super Gjashtvjearja Eden Wood u shpall 300 her Miss (Video)

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 15, 2011 11:01 am

Gjashtvjearja Eden Wood u shpall 300 her Miss (Video) F.0715111803797_m

Eden Wood, vajza gjashtvjeare nga Kalifornia, ka fituar 300 her n garat e bukuris n mbar SHBA-t, ndrsa m n fund ka vendosur t pensionohet.
Wood mori pjes n garn pr vajzn m t bukur t TV shout Fmijt dhe tiarat. Kto gara kan nxitur shum reagime vitet e fundit, ndrsa ata q thon se fmijt nuk duhet t ekspozohen npr gara t tilla vlersojn se nuk sht e hijshme t vlersosh bukurin fizike t nj vajze n mosh t re, si dhe ti vendossh grim, thonj t rrem, paruke bile edhe botox.

Por Eden tash sht gati t ec edhe m tutje. Sipas nns s saj Micki Wood, Eden m nuk do t paraqitet npr garat e bukuris ose t paktn m ajo nuk do t marr pjes n garn Fmijt dhe tiarat.

Por as nuk do t humb koh n ngasjen e biiklets ose lojn me kukulla si t gjith bashkmoshatart e saj. Nna e Edenit mendon se kto gara vetm sa i kan ndihmuar vajzs gjashtvjeare pr nj karrier m t suksesshme.

Mendoj se ajo po ecn hapave t disa njerzve t mdhenj, t cilt po ashtu filluan karriern nga garat e bukuris, si sht Oprah Winfrey, tha Micki. Megjithat duhet thn se Oprah ishte 18 vjeare kur u shpall Miss Black Tennessee.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Gjashtvjearja Eden Wood u shpall 300 her Miss (Video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gjashtvjearja Eden Wood u shpall 300 her Miss (Video) Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi