Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruaja q synon t peshoj 457 kg

Shko posht

Super Gruaja q synon t peshoj 457 kg

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 16, 2011 6:18 am

Gruaja q synon t peshoj 457 kg 15-ngrenia_1507112049_1


Kjo grua fiton 90 mij dollar n vit pa br asgj, prvese duke ngrn. N prpjekjet e saj pr tu br gruaja m e shndosh n bot, Dona Simpson po prfiton paraprakisht mijra dollar nga fansat e saj, t cilt paguajn pr ta par at on-line duke ngrn.

Nna e dy fmijve, e cila tashm e ka marr nj titull si gruaja m e shndosh n bot q ka arritur t lind fmij, bn para nga njerzit kurioz, q duan ta shohin at ndrsa ha m shum se 15 000 kalori n dit.

Dona, 44 vjee, peshon 317.5 kg, por sht e vendosur t shtoj akoma m shum kile pr t arritur ndrrn e saj, t peshoj 457 kg dhe t kurorzohet gruaja m e rnd nga pesha n bot.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Gruaja q synon t peshoj 457 kg Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gruaja q synon t peshoj 457 kg Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi