Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Japonezt shpikin kravatn-jastk

Shko posht

Super Japonezt shpikin kravatn-jastk

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 16, 2011 6:19 am

Japonezt shpikin kravatn-jastk 13-kravat_1307111444_1

Nj kompani japoneze ka hedhur n tregon kravatn, e cila mund t shrbej edhe si jastk. Si transmeton Telegraph, kravata e re Nemuri (kravata pr fjetje n japonisht) i sht dedikuar t punsuarve pr t br nj sy gjum t rehatshm n tavolin.

Kravatat Nemuri i ngjajn kravatave t zakonshme, prve q kan nj valvul t veant, e cila shrben pr rritje dhe transformimin n nj jastk t but.

Kravatat Nemuri, prodhim i kompanis KTM, kushtojn rreth 23 euro.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Japonezt shpikin kravatn-jastk Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Japonezt shpikin kravatn-jastk Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi