Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plazh n nj det algash

Shko posht

Super Plazh n nj det algash

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 18, 2011 5:46 am

Plazh n nj det algash Plazh

Kta kinez mund t ken qn duke shpresuar pr rr t bardh dhe det t pastr kur morn pushimet e tyre verore t ktij viti.
Por banort e Qingdao nuk kan lejuar q lulzimi i algave t′i friksoj, kan veshur kostumet e banjos dhe kan filluar t notojn.
Deti i i gjelbr sht t paktn 70 metra i gjer dhe 100 metra i gjat, dhe shtrihet n plazhin m t njohur t Qingdaos.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Plazh n nj det algash Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Plazh n nj det algash Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi