Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Makina q t marton (video)

Shko posht

Super Makina q t marton (video)

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 19, 2011 6:16 pm

Makina q t marton (video) 19-wed_1907111731_1

- Nj video q t bn t zbuloni drejtprdrejt si funksionon Autowed, makina q lejon t martohesh me nj klik. Njerzit e biznesit dhe super t impenjuar ose zonjusha q kan gjetur m n fund t fejuarin e tyre ( dhe nuk duan t rrezikojn q atij ti ndrrohet mendja) duhet vetm t fusin nj sterlin n mini kompjuter dhe do t shohin q do ju dorzohen dy unaza plastike dhe nj certifikat t personalizuar q dshmon pr martes, t gjitha t shoqruara me shnime pr dasmn, transmeton BW.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Makina q t marton (video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Makina q t marton (video) Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi