Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arrestohet ditn e martess

Shko posht

Super Arrestohet ditn e martess

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 22, 2011 7:35 am

Arrestohet ditn e martess 21kurizo_2107111136_1

Kjo foto e publikuar nga nj gazet lokale, me aprovimin e zyrs s sherifit t Jackson (Michigan), tregon Tammy Lee Hinton me fustan nusrie. Problemi qndron se kjo sht nj foto q i bhet t arrestuarve n komisariat.

Autoritetet bjn t ditur se nusja sht arrestuar menjher pas martess n kish. Akuza ishte ngritur rreth 3 vjet m par, kur zonja ishte shpallur fajtore pr vjedhje identiteti. Duhej t paraqitej n gjykat m 18 korrik, por nuk e bri nj gj t till dhe menjher u lshua urdhr-arresti.

Hinton u la e lir brenda 30 minutave, por kjo ngjarje i prishi ditn m t bukur t jets.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Arrestohet ditn e martess Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Arrestohet ditn e martess Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi