Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark n mes t autostrads

Shko posht

Super Dark n mes t autostrads

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 22, 2011 1:57 pm

Dark n mes t autostrads 22darka_2207111249_1

Mbyllja e nj pjese t autostrads n Los Angeles t Shteteve t Bashkuara t Ameriks bri q tre personave ti lindte nj ide e mendur.

Matt Corrigan, s bashku me bashkshorten dhe nj mik t familjes vendosn q t shfrytzonin hapsirn bosh t nj prej autostradave me m shum trafik n bot pr t ngrn nj dark t qet.

Nga frika se mos policia i arrestonte, darka zgjati vetm 5 minuta. T tre arritn t dilnin nga autostrada pa u vn re, s bashku me tavolinn dhe pjatat q kishin marr me vete.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Dark n mes t autostrads Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dark n mes t autostrads Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi