Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SHBA, 17-vjeari vret prindrit, fsheh kufomat dhe feston!

Shko posht

Super SHBA, 17-vjeari vret prindrit, fsheh kufomat dhe feston!

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 23, 2011 7:07 am

SHBA, 17-vjeari vret prindrit, fsheh kufomat dhe feston! Horror

Ngjarje horror n Florida t Shteteve t Bashkuara t Ameriks. Nj djal 17 vjear ka vrar me goditje ekii prindrit e tij dhe m pas ka fshehur trupat e viktimave dhe n fund.ka organizuar nj fest.
Sipas policis Tyler ka krijuar nj event n Facebook gjat dreks ku ftonte shokt pr nj fest n shtpin e tij n mbrmje. Pas ksaj, ka marr ekiin pr t vrar prindrit e tij. Ai kufomat i ka uar n dhomn e gjumit dhe i ka mbuluar me peshqir, libra dhe do gj tjetr q ka gjetur n shtpi.
N orn 21.00 rreth 40 adoleshent kan shkuar n shtpin e 17-vjearit pr festn dhe n orn 4 t mngjesit policia ka marr nj telefonat anonime.
Me t mbrritur n shtpi, agjentt kan gjetur trupat e pajet s bashku me armn e krimit. Tyler, tashm i arrestuar, nuk ka pranuar vrasjen e prindrve.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
SHBA, 17-vjeari vret prindrit, fsheh kufomat dhe feston! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100SHBA, 17-vjeari vret prindrit, fsheh kufomat dhe feston! Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi