Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tentoi t vriste policin, dnohet me 55 vite burg

Shko posht

Super Tentoi t vriste policin, dnohet me 55 vite burg

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 23, 2011 6:03 pm

Tentoi t vriste policin, dnohet me 55 vite burg Shandra_kidd

Nj grua, prpjekjet e s cils pr t qlluar nj oficer t policis s Chikagos dshtuan kur plumbat ran nga arma e saj, u dnua me 55 vite burg.

Shandra Kidd u dnua ditn e enjte pr tentativn e vrasjes dhe posedimit t paligjshm t nj arme, u raportua t premten nga shtypi.

Autoritetet than se po i prgjigjeshin nj raporti pr t shtna, dhe Kidd u largua n kmb kur oficert ndaluan makinn e saj.

Nj oficer e arriti Shandra Kidd-in, dhe ajo i vendosi atij nj arm n gjoks dhe trhoqi kmbzn. Megjithat arma nuk ishte e mbushur pasi plumbat kishin rn ndrsa Kidd po vraponte.

Kidd u prpoq t qllonte oficerin pr nj her t dyt ndrsa po luftonin por edhe njher dshtoi, u raportua nga policia.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Tentoi t vriste policin, dnohet me 55 vite burg Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Tentoi t vriste policin, dnohet me 55 vite burg Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi